Global BD Trading
  • Consulting
  • Day Trading
  • Szkolenia

Global BD Trading to lider rynku proprietary trading oraz najlepsze centrum szkoleniowe dla Traderów w Polsce.

Firma założona przez Traderów z myślą o Traderach. Od 2010 roku szkolimy Traderów oraz zapewniamy doskonałe warunki do handlu na rynkach giełdowych całego świata.

Specjalizujemy się w handlu instrumentami finansowymi na polskich oraz amerykańskich rynkach giełdowych. Dzięki współpracy ze światowymi liderami rynku tradingowego zapewniamy najlepszy i najtańszy dostęp do największych rynków giełdowych świata mi.: FOREX, NYSE, AMEX, NASDAQ i GPW.
Jako firma proptradingowa oferujemy naszym Klientom OFFICE TRADING. Wspieramy naszych Traderów od samego początku ich przygody z rynkami finansowymi poprzez całą ich profesjonalną KARIERĘ.

Prowadzimy liczne szkolenia z zakresu rynków kapitałowych dla osób początkujących i zaawansowanych. Wszystkie kursy odbywają się w trybie „LIVE TRADING” pod okiem doświadczonych Traderów z wieloletnią praktyką na rynkach finansowych. Współpracujemy z ośrodkami akademickimi na terenie całej Polski.