Witaj! Zaloguj się!
Maciej Mitręga
adres   Katowice
e-mail   maciej.mitrega@ue.katowice.pl
pokój  
telefon   +48 32 / 257 75
www   www.ue.katowice.pl
Informacje
Publikacje
Kontakty
Grupy
Projekty
Organizacje
Blog
zakład / katedra:

» Wydział Informatyki i Komunikacji
» Katedra Informatyki

obszary badań:
  • marketing relacji, CRM – zarządzania relacjami z kientami, sieci międzyorganizacyjne i zdolności sieciowe, zarządzanie relacjami B2B, alianse, metodyka badań naukowych w marketingu
o sobie:

Dotychczasowe prace naukowe dotyczyły głównie istoty relacji i zarządzania relacjami z kontrahentami w różnych przekrojach sektorowych i instytucjonalnych. W ostatnich latach obszar zainteresowań badawczych uległ rozszerzeniu i można do niego zaliczyć:

     Networking biznesowy i sieci B2B,

     Networking akademicki,

     Marketing relacji (B2B i B2C),

     Zdolności sieciowe i alianse strategiczne,

     Marketing w mediach elektronicznych.

Doktoranci M. Mitręgi prowadzą badania naukowe w takich obszarach jak: strategie proinnowacyjne i współtworzenie wartości z klientami, prosumpcja, programy lojalnościowe, advergaming, zarządzanie konfliktem w relacjach z klientami, marketing relacji na rynku usług zdrowotnych.

 

W dorobku prof. M. Mitręgi znalazło się kilkadziesiąt badań i ekspertyz zrealizowanych dla przedsiębiorców. Prof. M. Mitręga jest członkiem jury konkursowego przyznającego nagrody dla innowacyjnych przedsiębiorstw w ramach programu "Przedsiębiorstwo Przyszłości" realizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Z częścią uzyskanych rekomendacji/opinii biznesowych można zapoznać się korzystając z linku: http://www.maciejmitrega.pl/index.php/opinie

 

 

 

drukuj profil
 
regulamin portalu  |   kontakt  |   mapa witryny  |  
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem