Paweł Piotrowski

• Marketing terytorialny,
  • Marketing w turystyce,
  • Turystyka industrialna
  • Wydarzenia i ich zastosowanie w marketingu terytorialnym,

magister, asystent w Samodzielnym Zakładzie Turystyki

Informacja o zainteresowaniach badawczych - W związku z przygotowywaniem rozprawy doktorskiej obecnie zajmuję się przede wszystkim problematyką zastosowania wydarzeń w marketingu terytorialnym miast poprzemysłowych. W dotychczasowej pracy naukowej zajmowałem się między innymi: - opracowaniem koncepcji, koordynacją i opracowaniem wyników badań dotyczących poziomu satysfakcji uczestników Industriady - Święta Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego w 2010 roku; - realizowałem projekty związane z zastosowaniem koncepcji badawczej Mystery Shopping do oceny poziomu obsługi w punktach informacji turystycznej oraz obiektach należących do Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego; - w związku ze współpracą pomiędzy Uniwersytetem Ekonomicznym a Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu koordynowałem badania dotyczące poziomu satysfakcji odwiedzających Kopalnię Guido; - koordynowałem tworzenie bazy danych dla Wirtualnego Doradcy Szlaku Zabytków Techniki na zlecenie Klastra Kultury i Turystyki Poprzemysłowej.