Wojciech Dyduch
e-mail   dyduch@ue.katowice.pl
www

» Katedra Przedsiębiorczości

Wojciech Dyduch – kierownik Zakładu Zarządzania Przedsiębiorczego w Katedrze Przedsiębiorczości na Wydziale Zarządzania w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Autor bądź współautor ponad 100 oryginalnych prac twórczych, polskich i anglojęzycznych, opublikowanych w czasopismach naukowych, zeszytach naukowych i monografiach. Redaktor tematyczny i zastępca redaktora naczelnego kwartalnika „Organizacja i Kierowanie”. Członek Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk. Przewodniczący polskiej sekcji European Council for Small Business, ambasador na Polskę sekcji przedsiębiorczości amerykańskiej Academy of Management. Współorganizator sesji „Organizing creativity for innovation” na konferencjach European Academy of Management.