Wojciech Gamrot
e-mail   wojciech.gamrot@ue.katowice.pl
www   http://web.ue.katowice.pl/gamrot

» Katedra Statystyki

Adiunkt w Katedrze Statystyki. Członek z wyboru International Statistical Institute (ISI).  Członek European Survey Research Association (ESRA), International Association of Survey Statisticians (IASS) oraz Polskiego Towarzystwa Statystycznego (PTS). Członek Editorial Board czasopisma International Journal of Statistics and Probability. Redaktor statystyczny czasopisma Inżynieria i Aparatura Chemiczna. Opiekun Koła Naukowego Statystyków.

Zainteresowania: wnioskowanie statystyczne, metoda reprezentacyjna, analiza danych niekompletnych, symulacje, optymalizacja dyskretna, przeszukiwanie losowe, programowanie w językach R i Prolog.