Witaj! Zaloguj się!
Izabela Marzec
adres   40-287 Katowice, 1 Maja 47
e-mail   izabela.marzec@ue.katowice.pl
pokój   402 E
telefon   +48 32257 75 03
www   www.ue.katowice.pl
Informacje
Publikacje
Kontakty
Grupy
Projekty
Organizacje
Blog
zakład / katedra:

» Wydział Ekonomii
» Katedra Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych

obszary badań:
  • zachowania organizacyjne,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • zarządzanie,
  • ZZL w organizacjach publicznych
o sobie:

dr hab Izabela Marzec

Specjalizacja naukowo-badawcza

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, adiunkt w Katedrze Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Specjalizuje się w zachowaniach organizacyjnych, zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz wykorzystaniu praktyk i metod ZZL w sektorze publicznym. Główne obszary jej zainteresowań badawczych obejmują zatrudnialność i zarządzanie karierą w sektorze publicznym.

Zainteresowania

Jest autorką i współautorką licznych publikacji z zakresu zarządzania, w tym między innymi w czasopismach takich jak: „Human Resource Development International”, „Journal of Centrum Cathedra”, „International Human Resource Management”, itd. Uczestniczka wielu krajowych i międzynarodowych projektów badawczych, np. programu Indic@tor „A cross-cultural study on the measurement and development of employability in small and medium-sized ICT-companies”. Brała także czynny udział w licznych konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych, np. Academy of Management Meeting, EURAM, Babson Kaufmann Entrepreneurship Research Conference, itd. Aktywnie współpracuje również z biznesem jako konsultant i trener, prowadząc doradztwo i szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania strategicznego, zachowań organizacyjnych, motywowania pracowników, itd.

 

drukuj profil
 
regulamin portalu  |   kontakt  |   mapa witryny  |  
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem